Trepikojauksed

 

Pakume oma klientidele, kelle hulgas on ehitusfirmad, korteriühistud, kinnisvarahaldurid ja eraisikud kvaliteetseid metalluksi; turvauksi, trepikojauksi, korteriuksi, profiiluksi, garaaziuksi .

Metalluste valmistamisel kasutatakse kaasaegseid seadmeid - painutuspingid, lintsaag, keevitusaparaadid ja uuem pulbervärvimise liin.
Meie poolt pakutavate uste kvaliteet vastab ehitusnormidele ja tingimustele.
Uksed valmistakse Euroopa kvaliteedi järgi metallist paksusega 1,25 mm, tsingitud  ja peale keevitamist kaetud veel Zn krundiga, mis tagab ustel pikema korrozioonivaba eluea. Uksed soojustatakse Paroci kivivillaga 50mm, mille tihedus on 60kg/m3. Uste värvimisel kasutatakse struktuurset pulbervärvi RAL kataloogi järgi.
Pakume laias valikus lukke KVF,E-114.ASSA,Abloy. Lukud paigaldatakse uksetahvli sisse spetsiaalse lukukarbi abil, mis muudab uste konstruktsiooni veelgi turvalisemaks.
Uksed komplekteeritakse vähemalt kolme keevitushingega (Itaalia) spetsiaalsete kuullaagritega, mis tagavad ustele kerge ja vaikse liikumise.
Samas on võmalik vastavalt kliendi soovidele komplekteerida uksed ka sulguriga (pakume kvaliteetsed GEZE ja Abloy sulgureid), roostevabast terasest löögikaitseplekiga ja lävepakuga, erineva suurusega pakett ja turvaklaasiga. Samuti pakume ka  postkaste. Sisseehitatud postkastide plokid kaitstakse väljaspoolt soojustatud lukustava uksega mis tagab terve ukseplokile korraliku soojusvastupidavuse. Kõik meie poolt pakutavad postkastid on lukkudega ja alumiiniumplekist korterinumbritega.
Tarneaeg varieerub kahe ja kolme nädala vahel, sõltuvalt tööde mahust.
Kogu toodang omab vastava sertifikaadi metalli ja värvi kohta.