Liuguuksed
         
  Uksesüsteemid KOMANDOR on praktilised, esteetilised ja kvaliteetsed!

 Komandor valmistab lükanduste, mansarduste ja pöörlevate uste süsteeme. Need võivad olla tehtud kas terasest või alumiiniumist. Lükanduksed Komandor on nüüdisajal kogu maailma mööblituru peamiseks trendiks. Need on elegantsed, ilusad, mugavad, ka väga praktilised, tugevad ja turvalised. Lükanduste Komandor peamine "voorus" on see, et need sobivad igasse ruumi - nii "lihtrahvalikku" kui ka elitaarruumi. Neid saab kasutada nii lükandustega kapil kui ka tubadevahelise vaheseinana.

   Väga populaarsed on uksed värvilisest ja mattklaasist, samuti toonitud peeglist ja mööbliriidest, mis valitakse kliendi kodusoleva pehme mööbi tooni järgi. Väga efektsed on dekoratiivmaterjalist uksed, nagu näiteks bambusest, rotangist ja džuudist. Veelgi praktilisem on hele peegel või melamiinplaat, mis sobib igasse interjööri. Liuguksi (lükanduksi) võib teha kombineerituna kahest või mitmest osast, valides profiili, klaasi värvuse, samuti plaadid, plastiku või teised materjalid, viies nii ruumikujunduses ellu kõige julgemaid fantaasiaid. Tänu sellele on liuguksed Komandor vallutanud tänapäeva inimese südame.


Terassüsteem Komandor on esindatud seeriaga Standard (KST) ja Lux (KLX)
   Terasprofiili välisilme, kuju ja värvus vastavad tänapäeva ruumikujunduse tendentsile. Stiilikus ja hea värvivalik teeb profiili Komandor väga populaarseks. Firma Komandor põhitoodanguks on terasprofiilid, mistõttu ettevõte pöörab teravdatud tähelepanu terase kvaliteedile ja tootmistehnoloogiale.

   Terasprofiili toodetakse väga hea kvaliteediga teraslindist, mis roostetamise kaitseks enne tsingitakse ja seejärel mitu korda lakitakse. Rööpaprofiili ülemine kiht on kaetud PVH või polüesterlaki kihiga, mis annab sellele ilusa ja kordumatu välisilme. Kasutatud materjalide ja lakkide kvaliteet annab tunnistust sellest, et linti saab mehaaniliselt profileerida, painutada ja pöörata, kusjuures pole karta ei pragude tekkimist ega laki mahatulekut protsessi käigus. Komandor toodab üht värvi profiile, nii ülemisi kui ka alumisi. Üksnes terasprofiilist Komandor abil võib teha ühest tükist kapi laiusega 5500 mm! 

 Lükanduste mehhanismid

Komandori süsteemide eeliseks on eelkõige liikuvmehhanismid. Võime Teile veendunult kinnitada, et neile pole võrdset! Komandori liikuvmehhanismide tehnoloogia on patenditud, mis välistab samaväärse kvaliteediga toote valmistamise. Mehhanismid on testitud - on tehtud üle 100 000 katse. Keskmiselt avab inimene kapi uksi 2000 korda aastas, st 100 000 liigutust vastab uste aktiivse ekspluateerimise 50 aastale.
Mehhanismid on kulumiskindlast plastist, alumine rull-laager on suletud, kusjuures spetsiaalse määrde kogusest peab jätkuma kogu kasutuseajaks. Mehhanismid ei lase tolmul sisse tungida. Kõik see teeb need erakordselt vastupidavaks, võimaldades kasutada väga raskeid uksetäiteid. Iga rullike kannatab välja koormuse kuni 25 kg.
Rullikmehhanism on tehtud libisemiskindlana (anti jump). Seetõttu liiguvad uksed vabalt ega hüppa soontest välja. Alumine konstruktsioon on tugev ja sujuv,  kusjuures seal on kolmesentimeetrine reguleerimisvaru, mis aitab kompenseerida põranda ja seinte suuri ebatasasusi.

UUDIS!

Üksnes Komandor terassüsteemil on ühendatud Н-kujuline profiil kombineeritud uste valmistamiseks. 

   Н-kujuline terasprofiil laiendab tunduvalt Komandor terassüsteemide võimalusi, aitab kvaliteetselt ühendada eri värvigamma ja faktuuri, ning isegi eri paksusega materjali ukse ühel poolel. Nii võib saada väga huvitava ja omapärase lahenduse.
Profiili ergonoomiline kuju ja moodne värvivalik, samuti kvaliteetsed siseviimistlusmaterjalid - kõik see võimaldab valmistada ilusaid, täiuslikke, praktilisi ja vastupidavaid lükanduksi.
Komandori süsteemi mehhanismide ja profiili väga hea kvaliteet garanteerib lükanduste pika eluea. Komandor Standard terassüsteem    Komandor Standard on odav ja praktiline variant. See konkureerib edukalt analoogsete turul pakutavate teraskonstruktsioonidega, paistes silma väga kvaliteetse metalli ja ideaalsete rullikutega.
   Profiil Komandor Standard on valmistatud konstruktsiooniterasest. Pealispind on galvaniseeritud, tsingitud ja kaetud PVH või polüesterlaki kihiga. 
   Kõik klaas- või peegeluksed kaetakse kaitsekilega, mis muudab need turvaliseks. Ukse või kapi maksimaalne kõrgus on 2800 mm.

 

 

          Komandor Lux terassüsteemid

   Lisaks Standardi süsteemide "voorustele" on terassüsteemid Lux veelgi mugavama ja esteetilisema profiiliga. 
   Profiil Komandor Lux on valmistatud konstruktsiooniterasest. Pealispind on galvaniseeritud, tsingitud, seejärel kaetud polüesterlakiga või PVH-ga. 
   Kõigile klaas- või peegelustele kantakse kattekile, mis teeb need turvaliseks. 
   Kapi või ukseava terasraamistiku maksimaalne kõrgus on 2800 mm.

Komandori alumiiniumsüsteemide seeriad Agat, Lazuryt ja Art Deco.
Profiil on valmistatud alumiiniumsulamist ja galvaaniliselt anodeeritud. 
Alumiiniumprofiiliga lükandustes jäävad mehhanismid nähtamatuks, sest on monteeriud horisontalprofiili sisse, ja neid saab kasutada ka tubadevaheliste ustena või vaheseinana. Profiile Agat, Lazuryt ja Art Deco kasutatakse Komandori lükanduste alumiiniumsüsteemis 4, 6 ja 10 mm paksusega paneelide raamimiseks. Klaas, peegel ja muud materjalid (4-6 mm) kinnitatakse turvalise tihendiga. Konstruktsiooni veelgi tugevamaks muutmiseks ühendatakse ülemine ja alumine profiil omavahel täiendava toestikuga. Saab valmistada ka laiemaid uksi (kuni 1200 mm). 
Alumiiniumkonstruktsiooni ava maksimaalne laius kuni 5000 m!   Lazuryt ja Art Deco profiilid on Komandori alumiiniumsüsteemide uudis, mille disain vastab viimase aja moe nõudmistele.
Alumiiniumsüsteem Agat

Alumiiniumsüsteem Agat - see on kaua ajale vastu pidanud alumiiniumprofiil peidetud rullikutega.
Profiilil Agat - see on kaks Ò-kujulist soont, mida saab varustada turvalise tihendiga. Samuti saab paigaldada lisakäepideme, et ust oleks parem avada. Ühtlasi muudab see ukse dekoratiivsemaks.
Ehitatava ukseava standardkõrgus on üle 2800 mm.
* Kuni 5000 mm - eritellimusel.

 

        Alumiiniumsüsteemid Lazurit

 

Alumiiniumsüsteemid Lazurit on profiili disainiuudis.
Profiili vorm võimaldab liigutada uksi ilma lisakäepidemeid kasutamata. Väga mugav ja ilus peidetud rullikutega toode kuulub Lux-klassi.
Ehitatava ava kõrgus - 2800 mm.
* Kuni 5000 mm - eritellimusel.

 

        Süsteem Art Deco

 

Super Lux klassi profiil Art Deco on ette nähtud täiuslike - väga luksuslike toodete valmistamiseks. Vaatamata profiili väga laiale esiosale, on need süsteemid elegantsed ja praktilised.
Ehitatava ukseava standardkõrgus - 2800 mm.

* Kuni 5000 mm - eritellimusel.