ISG (Läti)

 

Industrial Steel Group toodetud metalluksed on valmistatud kaasaegsetel automatiseeritud seadmetel, mis võimaldab saavutada kõrgeima kvaliteediga toote, pakkudes kaitset sissetungijate eest, tule ja suitsu ning külma ja müra eest.

Valmistame metallist uksi lähtudes Teie individuaalsetest soovidest ja vajadustest. Pakume uksi eramutele, korteritele, avalikele hoonetele (koolid, haiglad, kontorid) ja tootmisrajatistele.

 

 lam3


Põhiliiki metalluksed:


- Metalluksed Euro ja Line peetakse kõige vastupidavamaks erinevatele mõjutustele. Polümeer, mis ustele kantakse, parandab korrosioonikindlust ja löögitaluvust. Samuti saab ustele valida ükskõik millise tooni ja tekstuuri RAL kataloogi järgi. Metalluksed Euro ja Lain sobivad kasutamiseks väli- ja siseruumides. Lain seeria tüüpi uste puhul saab valida erinevate puitimitatsiooniga PVC katete vahel.

- Metalluksed uksed Decor Plus MDF paneelidega sobivad oma omadustelt kasutamiseks nii välistingimustes kui ka sisetingimustes. Uksed taluvad suuri temperatuurikõikumisi ning on vastupidavad mehaanilistele mõjutustele. MDF paneelide lai valik võimaldab sobitada uksi erineva disainiga hoonetele ja ruumidesse.

- Uksed Decor (lamineeritud kattega) on hea heli- ja soojusisolatsiooniga ja on atraktiivse välimusega ning püsivad aastaid. Need uksed on sobilikud korteriustena. Pakume laias valikus tektuure ja värve.

 

MDF-paneelide valik (.pdf)

 

MDF-värvi valik (.pdf)

 

VINEER -värvi valik (.pdf)

 

LAMINAAT - värvi valik (.pdf)

 

TEHNILINE INFO (.PDF)